Opetuksen tai tentin tiedot


031010P, OJ s2020, Matematiikan peruskurssi I, 5 op
Tunniste 031010P Opetuskielet suomi
Nimi OJ s2020, Matematiikan peruskurssi I Lyhenne OJ s2020,  
Laajuus 5 op  Vastuuyksikkö Sovellettu ja laskennallinen matematiikka 
Opiskelumuoto Opintojakso  Arvostelu 1 - 5, hyv, hyl 
Aika 01.09.2020 -29.10.2020 Lisätietoja  
Opetus suunnattu
Tietoja viimeksi muutettu 02.07.2020

Kuvaus
Ei kuvaustietoja

Valitse osiot, joihin haluat ilmoittautua.
Tallenna tiedot sivun alareunan Tallenna -painikkeella.
Ilmoittautumisaika
Ilmoittautuminen
Opintojakso  Opettaja Aika ja paikka
Ilm. Peru Lkm.
0/-
OJ s2020, Matematiikan peruskurssi I Pauliina Uusitalo
01.09.-29.10.20

Ilmoittautumisaika
Ilmoittautuminen
Luento  Opettaja Aika ja paikka
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
08.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/450
Luento Pauliina Uusitalo
01.09.-15.10.20

Ilmoittautumisaika
Ilmoittautuminen
Välikoe/Välitentti  Opettaja Aika ja paikka
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
23.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/450
Välikoe 1, Matematiikan peruskurssi I Pauliina Uusitalo
16.09.20

Ilmoittautumisaika
Ilmoittautuminen
Välikoe/Välitentti  Opettaja Aika ja paikka
Ilm.aika ei alkanut 01.09.20 klo 08.00-
15.10.20 klo 23.59
Lkm.
  0/450
Välikoe 2, Matematiikan peruskurssi I Pauliina Uusitalo
08.10.20

Ilmoittautumisaika
Ilmoittautuminen
Välikoe/Välitentti  Opettaja Aika ja paikka
Ilm.aika ei alkanut 01.09.20 klo 08.00-
05.11.20 klo 23.59
Lkm.
  0/450
Välikoe 3, Matematiikan peruskurssi I Pauliina Uusitalo
29.10.20

Ilmoittautumisaika
Ilmoittautuminen
Ilmoittaudu enintään 1 ryhmään
Harjoitusryhmä  Opettaja Aika ja paikka
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
14.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 1 PYO Matti Peltola
07.09.-19.10.20
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
14.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 2 PYO Pauliina Uusitalo
07.09.-19.10.20
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
14.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 3 KONE 1 Lassi Korhonen
07.09.-19.10.20
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
14.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 4 KONE 2 Jukka Kemppainen
07.09.-19.10.20
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
15.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 5 ETT + TT 1 Pauliina Uusitalo
08.09.-20.10.20
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
15.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 6 ETT + TT 2 Matti Peltola
08.09.-19.10.20
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
15.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 7 ETT + TT 3 RaKY Ilkka Lusikka
08.09.-19.10.20
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
15.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 8 TUTA Lassi Korhonen
08.09.-19.10.20
Ilm.aika ei alkanut 15.08.20 klo 08.00-
14.09.20 klo 23.59
Lkm.
  0/40
Harjoitusryhmä 9, KONE 3 + muut Ilkka Lusikka
07.09.-19.10.20